Fatih Kulaksız: ” Eyüpspor Kulübü Başkanlığı’na adayım”

Example HTML page

Fatih Kulaksız: ” Eyüpspor Kulübü Başkanlığı’na adayım”

Eyüpsultan’ın tanınmış spor adamlarından, işadamı Fatih Kulaksız ilk yapılacak olağanüstü kongrede Eyüpsupor’un başkanlığına aday olacağını açıkladı.

Eyüpspor Yönetim Kurulu Üyesi de olan Fatih Kulaksız yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
” Eyüpspor’a gönül vermiş tüm Eyüplüler’in, esnafın, taraftarların, kongre üyelerinin adayıyım. Yapılacak ilk olağanüstü kongrede adayım.

Yaptığımız görüşmelerde Kulüp Başkanımız yorulduğunu ifade ediyor. Başkanlığı bırakıp bırakmama noktasında karar verme sürecinde olduğunu düşünüyorum. Kulüp Başkanımız takımı 3. Lig’ten 2. Lige çıkarttı ve 2. Lig’te takımın kalıcı olmasını sağladı. Ben de bu süre zarfında elimden geldiği kadar destek verdim. Kulübümüz ile ilgili, üzerime düşen maddi manevi tüm görevleri yerine getirdiğimi düşünüyorum. Ama tüm Eyüpsultanlılar’ın, Eyüpspor’u bir Eyüpsultanlı’nın yönetmesini ve yeni bir sinerji oluşturma isteklerini biliyorum. Bununla tüm bu gözlem ve değerlendirmeler sonucunda, bir önceki kongrede bahsettiğim, Eyüpspor Kulübü’ne Başkan olma idealim ile ilgili o günden bu güne kadar Eyüpsultanlılar’ın şahsıma vermiş oldukları destek ve göstermiş oldukları güven, adaylığımı açıklamada çok etkili oldu.

Biliyorsunuz Belediye Başkanımız aynı zamanda kulübümüzün onursal başkanıdır. Kendisi Eyüpspor’daki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor. Eyüpspor’un 3.Lig’ten 2. Lige çıkmasında ve 2.Lig’te kalıcı olmasında, kulübün finansal olarak toparlanmasında çok büyük desteği vardır. Vermiş olduğu desteği ve katkıyı bütün Eyüpsultanlılar biliyor ve bu noktada kendisine müteşekkirdir. Adaylığım ile ilgili olarak Belediye Başkanımızla istişareler yaptık. Bu konuda kendisiyle 2 defa görüşme yaptım ve görüşmelerimiz devam ediyor. Kendisinin desteğinin benim için çok önemli olduğunu kendisine ifade ettim. Kongre aşamasında Belediye Başkanımız adaylıktan çekil demediği sürece Eyüpspor Kulübü Başkanlığı’na adayım ve yönetim kurulu için liste çalışmalarımızı yapıyorum. Önümüzdeki yıl kutlayacağımız 100.yılımızda bütün Eyüplüler’in gurur duyacağı bir takım oluşturacağız. Eyüplüler’in kulübe olan dargınlıkları ve kırgınlıklarını bitirip, bütünleşip eski günlerdeki gibi ortak paydamız olan Eyüpsporumuzun maçlarında Eyüpsporumuzun yanında olacağız.

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir