CHP Nişanca da Arzu Altunay Farki

Example HTML page

CHP Nişanca da Arzu Altunay Farki (10)

CHP Eyüp İlçe Başkanlığı Nişanca Birim Başkanı  Arzu Altunay Çalışmalarına Hız Kesmeden Yeni Projeler ile Devam ediyor

CHP Eyüp İlçesi Nişanca Mahallesi birim Başkanı Arzu Altunay çalışmalarına her gün bir yenisini ekleyerek toplumu bilgilendirme görevini yerine getiriyor.

CHP Nişanca da Arzu Altunay Farki (13)

Arzu Altunay yapmış olduğu kısa konuşmasın da göreve geldiği günden itibaren Çalışma arkadaşları ile birlikte neler yapabiliriz diye düşündük birlik de birçok projeyi hayata geçirmeye karar verdik dedi..

Çalışma arkadaşları ile birlikte Toplumun birikmiş sorunlarına çözümler üreterek nişanca mahallesin de halkla iç içe olmaya devam edeceğiz..

Önceliğimiz Nişanca mahallesin de partimizi en üst düzeye çıkartmak CHP’yi Eyüp özelin de yerel yönetimlerde iktidara taşımak ve Genelde partimizin iktidar olmasına katkı sunmaktır dedi…

25.05.2016 Çarşamba günü Nişanca mahalle temsilciliğin de düzenlemiş olduğu panelin konusu son günler de ülkemizi oldukça meşgul eden  Karaman da Ensar vakfı  olayı ile birlikte gündemdeki yerini koruyan   üzerin de durulması gereken ’Çocuk istismarı oldu.Altunay’ın‘’,Konuğu ise Sosyal Hizmetler Uzmanı Kahraman Eroğlu ‘’ idi

CHP Nişanca da Arzu Altunay Farki (1)

Kahraman Eroğlu  7 Yıl Sosyal Hizmetler müdürlüğü görevin de bulunmuş görev süresi için de çok çeşitli çocuk istismarı konuları ile karşılaşmış, konusun da oldukça  tecrübeli ,halen Sosyal Hizmetler Uzmanları Derneği İstanbul Şubesi Başkanlık görevinde bulunmak da ve aynı zaman da Şişli belediyesin de Başkan Yardımcısı olarak Çalışmalarına devam ediyor..

Konu önemi bakımından oldukça meşakkatli ve dikkatle takip edilmesi gereken bir iş Sosyal hizmetler uzmanı Kahraman Eroğlu da bu noktaya dikkat çekiyor..

Çocuk istismarı konusun da ailenin önemi en önde gelir..

Çocuk Şiddetinin en önemli ayağı aile içi istismar olduğu noktası daha sonra ise toplumsal boyutu ve Kurumların sorumluluğu ortaya çıktığını söyleyen Kahraman Eroğlu toplum çocuk istismarı ve şiddet konusunda bilgisiz bu anlamda görev yapan kurumlar ve  yasaların yetersiz olduğunu ama aynı zamanda üzerinde durduğunuz da sonuç alabilmek mümkün dedi ve izleyicilere yapmış olduğu çalışmalardan örnekler vererek bilgilendirdi..

CHP Nişanca da Arzu Altunay Farki (12)

 

Konunun önüne geçmek için öncelikle iyi bir yasaya güvenli yuvalara, bilinçli aileye ve Toplumun denetlemesine ihtiyaç vardır dedi

Bu gün kü duruma baktığımız da konusun da uzman olmayan kişilerin işin başında olduğunu buda çocuk istismarın da ve şiddetin de önünün alınması ve engellenmesi konusun da Ülkemizi oldukça zor durum da bırakıyor.diyerek sözlerine son verdi.

Example HTML page

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir