Sinan Akçiçek’ten Birlik Ziyaretleri

Example HTML page

Cumhuriyet Halk Parti’si Eyüp İlçe Başkanı ilçede muhalif olanlara karşı Gönül alma ve önümüzdeki 2019 sürecinde ,ilçede tek vücut olmak adına ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

Sinan Akçiçek'ten Birlik Ziyaretleri

 

Son olarak İşadamı Metin Ünlü’yü ofisinde ziyaret ederek,bizlerin birliğini bozmak isteyenlere karşı hep beraber AKP’ye karşı tek vücut olarak çalışıp iktidarı almak üzere gücümüzü birleştireceğiz.Diyerek sözlerine şöyle devam etti.

Akçiçek konuşmasının devamında;Geçmişte yaşanmış olan bazı şeylerin artık içerde kalması ve bunların kongre süreçlerinde örgütün değerlendirmesi gerektiğini vurgulayan Akçiçek;Bundan sonra önümüze bakacağız bu diktatöryel iktidara karşı hepimiz bir olup Halkın iktidarını kuracağız bu öncelikle içimizde barışık olmaktan geçiyor.Dedi.

İşadamı ve 2014 yerel seçimlerinde belediye başkan aday adayı olan Metin Ünlü ise Konuşmasında;Sayın başkan sözlerinize katılmamak elde değil bizler aileden CHP’liyiz,biz kızar darılır ama sonucunda baba ocağımızı söndürmeyiz,bu yüzden bireysel kırgınlıklar olur zaman la geçer asıl olan partimizin daha iyi seviyelere gelmesidir.Bu bağlamda uzattınız el geri dönmeyecektir ve partimizi iktidara taşımak için elimizi taşın altına koyacağız.Diyerek sözlerine devam eden ÜNLÜ;Sayın başkan çok sevdiğim bir laf var,Eyüp’te kazanamayan Türkiye’de kazanamaz,öncelikle Eyüp’te girilmedik ev,çalınmadık kapı,sıkılmadık el bırakmadan gecemizi gündüzümüze katarak İktidarı kazanacağız.Diyerek sözlerine son verdi.

 

Ziyaret esnasında hazır bulunan ilçe sekreteri Kenan Kaplan ise kısa bir değerlendirme yaparak şunları söyledi;Bizler nasıl iktidar olacağız bunun derdinde iken içerde kırgınlıklar olmasını istemiyoruz,biri yeğenim Metin Ünlü,diğeri İlçe Başkanım diğeri ilçe başkanım bizler insanlarımızın derdine nasıl çare oluruz,nasıl çözeriz diye uğraşmamız gerekiyor.Dedi

Example HTML page

One Comment

  • Ramazan Yiğit dedi ki:

    Güzel Hareket bunlar ,öncesindeki hatalar tekrarlanmaz ise vücutta yerini bulur. Bütün temennimiz ülkemizi mafeden AKP zihniyetinin yok olmasıdır.Kutlarım … Sevgilerimle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir