FETÖ güzellemesi yapan bürokrat, Karamollaoğlu’nu tehdit etti! İşte arşivi…

FETÖ güzellemesi yapan bürokrat, Karamollaoğlu’nu tehdit etti!

İşte arşivi…

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Saadet Partisi ve lideri Temel Karamollaoğlu’na teveccüh her geçen gün artıyor. Ancak bu durum bazı çevreleri rahatsız ediyor. Bu rahatsızlık öyle bir noktaya vardı ki olay aleni bir şekilde tehdit mesajlarına kadar ileri gitti. Devlet kadrosunda çalışan bir bürokrat sosyal medya hesabından Karamollaoğlu’na tehdit mesajları gönderdi. Tehditkar bürokratın mazisi ise FETÖ’cü olduğu yönünde güçlü işaretler bırakıyor…

15 Temmuz hain darbe girişimiminden sonra kripto hale gelen FETÖ mensuplarının çoğu AKP’ye yakın bir çizgide görünüyor. Kendisini bu şekilde garantiye aldığını düşünen FETÖ’cülerin geçmişteki paylaşımları yakayı ele veriyor. Bunlardan biri de Kültür ve Turizm Bakanlığında Müşavirlik yapan A.A. isimli bürokrat. Geçmiş yıllardaki paylaşımalrında Gülen’e övgü ve methiyeler düzen A.A. şu anda sıkı bir AKP taraftarı gibi görünüyor ve sağa sola tehdit mesajları gönderiyor. Kendi suçlarını örtbas etmeye çalışan A.A.’nın foyası erken ortaya çıktı. A.A: hesabı kapatıp ortadan kayboldu.


ESKİ DEFTERLER AÇILINCA ORTADAN KAYBOLDU

Özellikle muhalefet liderlerine yönelik tehdi içerikli mesajlar paylaşan Kültür ve Turizm Bakanlığında Müşavirlik yapan bürokratın sıkı bir FETÖ’cü olduğu kendi sosyal medya paylaşımlarından ortaya çıktı. A.A. hemen Twitter hesabındaki paylaşımları silmeye çalıştı ancak ekran görüntüleri çoktan alınmıştı. A.A. yapacak başka bir şey kalmayınca çareyi hesabı kapatıp ortadan kaybolmakta aradı.

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir