ODTÜ’de tutuklanan öğrenciye skandal gerekçe: Pankartı arabasıyla taşıdı

Example HTML page

ODTÜ’de tutuklanan öğrenciye skandal gerekçe: Pankartı arabasıyla taşıdıODTÜ mezuniyet töreninde arkadaşlarının taşıdığı ’Tayyipler alemi’ pankartını, bir çok pankartla birlikte arabasıyla tören alanına taşıdığı için tutuklanan Özge Kayaaslan’ın babası sosyal medyada isyan etti

ODTÜ’de mezuniyet töreninde “Tayyipler alemi” pankartını arabasında taşıdığı için tutuklanan Özge Kayaaslan’ın babası sosyal medyada isyan etti.

ODTÜ 2018 mezuniyet töreninde “Tayyipler alemi” pankartını arabasında taşıdığı için tutuklanan Özge Kayaaslan ‘ın babası Yılmaz Kayaaslan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla hukuksuz karara isyan etti. Baba Kayaaslan, paylaşımında “#Odtü mezuniyet töreninde bu pankartı taşıyan kızım tutuklandı. Suçu birçok pankartla birlikte arkadaşlarının ‘tayyipler alemi’ pankartını da yardım amaçlı arabası ile tören alanına getirmesi” dedi.

#Odtü mezuniyet töreninde bu pankartı taşıyan kızım tutuklandı. Suçu birçok pankartla birlikte arkadaşlarının “tayyipler alemi “ pankartını da yardım amaçlı arabası ile tören alanına getirmesi.

Example HTML page

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir