Mimarlar Baskan Öz’ü Ziyaret Etti

Example HTML page

YÜKSEK MİMARLAR BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E KONUK OLDU

Uludağ Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü Öğretim Görevlisi ve Yüksek Mimar Dr. Çiğdem Yücel, Yüksek Mimar Doğan Ümit Yücel ve Tuğba Kızılkuşak, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Kentsel dönüşümden Ceviz Meydan Projesi’ne kadar Kartal’da Başkan Altınok Öz’ün öncülüğünde hayata geçirilen ve planlanan birçok proje hakkında görüş alışverişinin gerçekleştiği ziyarette Dr. Çiğdem Yücel,  Başkan Altınok Öz’ün, Kartal’da sağlıklı yaşam ve ekolojik dengeyi koruma öncelikli birçok tasarım projesiyle dikkat çektiğini vurguladı.
Başkan Altınok Öz ise ” Dönüşen Kartal’ı yeniden tasarlarken, kentimizin ikliminden sosyal yapısına kadar her unsuru değerlendiriyoruz. Projelerimizin insan ve toplum üzerindeki etkilerini önceden araştırıp tespit ediyor ve mahalle sakinlerimizle birlikte, onların düşüncelerini alarak yol alıyoruz. Bu amaçla TAK Kartal’ı kurduk” dedi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr  Altınok Öz, daha sonra misafirlerini TAK Kartal Tasarım Araştırma Katılım ekibiyle tanıştırarak çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir