Millete gidiyoruz, Yeter söz milletindir

Example HTML page

Eyüp Demokrat parti ilçe başkanı Yaşar Göktaş:

 

Millete gidiyoruz, Yeter söz milletindir.

 

EYÜP-Yapılan kongreyle yeniden şahlanış hareketine geçen Eyüp Demokrat parti yerel seçimlere kilitlendi.

Mayıs ayında yapılan olağan kongreyle ilçe başkanı değişen Eyüp Demokrat partide yeni ilçe başkanı Yaşar Göktaş ile birlikte büyük değişim yaşanıyor.

Genç ve dinamik ilçe başkanı ile yola çıkan Eyüp Demokrat partide büyük değişim yaşanıyor. Kıratı yeniden şahlandıran Demokrat parti iktidara kilitlendi.

Yaşanan büyük değişimi ve önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimleri Troyka medya grubuna değerlendiren Eyüp Demokrat parti ilçe başkanı Yaşar Göktaş Millete gidiyoruz diyerek Demokrat partinin 1950 yılında iktidara taşıyan sloganı olan “Yeter söz milletindir” sözünü günümüzde uyarlayarak Demokrat partiyi iktidara taşıyacaklarını kaydetti.

 

 

Amacımız Kıratı tekrar şahlandırmak

 

Genç ve dinamik ilçe başkanı Yaşar Göktaş, Demokrat partinin muhalefet ediş amaçlarını sıralarken özelikle AKP son 10 yıldır ülke için yaptığı politikalardan dolayı ülke insanın çok mağdur olduğuna işaret etti, Göktaş; Esnaf, çiftçi, perişan, insanımız mağdur edilmiş. AKP son 10 yılda yürüttüğü politikalarla ülke insanımızı perişan etti, iki milyon Suriyeli şuan ülkemizde ama ikiyüz bin insan var diyorlar bunlar yalan söylüyorlar, iki milyon insan var ve aylık 600 lira maaş veriliyor.  Ama benim insanım işsiz, benim insanım aç, bu AKP maalesef ülke insanınızı mağdur ediyor derken kast ettiğimiz bu yani sen öz vatandaşımız dururken git elin Suriyelisine bak kardeşim benim ülke insanım önceliği

olmalıdır.

AKP ülkeyi kötü yönetiyor

 

Eyüp Demokrat parti ilçe başkanı Yaşar Göktaş, AKP iktidarını ülkeyi kötü yönettiğini de iddia ederek, sözlerini şöyle sürdürdü; Bu hükümet ülke insanını adeta hipnoz etmiştir, insanlarımızı uyutuyor, 1934 Hitler aynısını yaptı çok büyük oy çokluğuyla iktidara geldi. Sonra 1939’da ülkesini savaşa sürükledi ve sonunda neler oldu herkesin malumu, aynısı Türkiye’de tekrarlanıyor 2023 yılında diktatörlük kurulacak,  ılımlı İslam diktatörlüğü amaçları bu ve bunun için mücadele veriyorlar. Tüm bu oyunları bozacak olan tek parti Demokrat partidir devlet geleneği ile son 50 yıldır ülkeyi yöneten Demokrat parti AKP için tek rakip partidir onun için tüm gözleri bizim üstümüzde ve çakma parti bile kurdurup Demokrat partin önünü kesmeye çalışıyorlar. Ama milletimiz 2014 yılında yapılacak yerel seçmişlerde bunları sandığa gömecek ve genel seçimlerde yeniden Demokrat partiyi iktidara taşıyacaktır. Son olarak Eyüp Demokrat parti ilçe başkanı Yaşar Göktaş yerel seçimler içinde çok iddialı hazırlandıklarını da belirterek şuan itibariyle iki belediye başkan Aday adayını olduğunu vurguladı. Göktaş ilerleyen günlerde daha çok aday adayı çıkacağını da söyleyerek tüm gözler Demokrat parti üstünde bizde sorumluluğumuzun farkında olarak politikalarımızı ona göre belirliyoruz. Dedi.

Dursun Kılıçy goktaş yaşar göktaş

 

  

Example HTML page

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir