İstanbul’a son dakika kar uyarısı

Example HTML page

Meteoroloji’den alınan son bilgilere göre İstanbul’da bugün hava parçalı bulutlu geçecek. Bu yıl kentte bir türlü etkisini gösteremeyen kar yağışı ise yarın başlayacak. Hafta sonu etkili olacak kar yağışının örtü oluşturması bekleniyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmelere göre; Marmara bölgesi geneli ve Kuzey Ege’de beklenen sis hadisesinin öğle saatlerine kadar İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir ve Bursa çevrelerinde zaman zaman yoğun olacağı tahmin edildiğinden ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı yetkililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor.

İstanbul’a kar geliyor

Hafta başından bu yana sisli ve sıcak havanın etkisinde olan İstanbul‘da yarından itibaren soğuk hava dalgası etkili olacak. Yarın sabah saatlerinden itibaren sıcaklıkların düşmesiyle birlikte İstanbul’da cumartesi günü kar, pazar günü ise karla karışık yüksek kesimlerde ise kar yağışı bekleniyor. Kentte sıcaklıklar yeni hafta ile birlikte 1-2 derece yükselecek ve yağış kesilecek.

Example HTML page

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir