İstanbul Eczacı Odası açıkladı: Sokağa çıkma yasağında nasıl hizmet verilecek?

Example HTML page

Sokağa çıkma yasağı uygulanacak olan 5 Aralık Cumartesi günü için İstanbul’da eczaneler sayılarını 3 katına çıkararak çalışma kararı aldı.

İstanbul Eczacı Odası, 5 Aralık Cumartesi günü, İstanbul’da nöbetçi eczanelerin sayılarının 3 kat artırılarak hizmet vereceğini ve ilave edilen nöbetçi eczanelerin akşam saat 19.00’a kadar hizmet vereceğini duyurdu

Açıklamada, “Sokağa çıkma yasağının uygulanacağı 5 Aralık 2020 Cumartesi günü İstanbul’da nöbetçi eczaneler (sayıları 3 kat arttırılarak) hizmet verecek. İlave edilen nöbetçi eczaneler saat 19:00’a kadar çalışacak, saat 19.00 sonrası ise normal günlerde olduğu gibi nöbet sistemiyle hizmet verilmeye devam edilecek” denildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“5-6 Aralık 2020 tarihlerinde İstanbul’daki eczanelerimizin çalışma düzeni, Yönetim Kurulumuz ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında yapılan görüşmeler sonucunda ve İstanbul Valiliği oluruyla aşağıdaki şekilde planlanmıştır.

►5 Aralık 2020 Cumartesi günü mevcut nöbetçi eczane sayısı 3 kat arttırılarak nöbet sistemi ile hizmet verilecektir. İlave edilen nöbetçi eczaneler saat 19:00’a kadar çalışacaktır.

►6 Aralık 2020 Pazar günü mevcut nöbetçi eczane sistemi ile hizmet verilecektir.”

5 Aralık 2020 tarihli nöbet listesine buradan ulaşabilrsiniz.

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir