İrfan Sevim: Eyüp’e daha fazla hizmet etmek için adayım

Example HTML page

 

 

 

 

 

 

 

 

irfan sevim..

AK Parti Eyüp belediye meclis üyesi aday adayı

İrfan Sevim: Eyüp’e daha fazla hizmet etmek için adayım

Dursun Kılıç

EYÜP-Uzun süredir Eyüp’te sivil toplum kuruluşlarında yaptığı görevlerle dikkat çeken İrfan Sevim AK parti Eyüp’ten belediye meclis üyesi aday adayı oldu. Özelikle 2000 yılında kurulan Nişanca Mahallesi Dayanışma Kalkınma ve Güzelleştirme Derneği ( NİDAD ) kurucu üyesi ve 2001-2004 Yıllarında Dernek Başkanlığı görevlerinde bulunan Sevim, Nişanca Mahallesinde NİDAD başkanlığı dönemimizde birçok ilklere imza attı. Derneklerinin Model bir dernek görüntüsü kavuşmasından, kan yardımlaşmalarına, ihtiyaç sahiplerine yardımlarına,  Eyüp Halk Eğitim Merkezi ile birlikte dernek merkezinde biçki dikiş ve nakış, İngilizce kursları, sportif başarılı çalışmalara imza attı. Nişanca Sağlık Ocağı’nın mahallesine kazandırılması İrfan Sevim’in Yönetimi döneminde gerçekleştirildi.

Nişancı Şehit Er Eyüp Beyazıt İÖO Spor Kulübü ve Ergenekon İÖO ( Eyüp Sultan O.O oldu ) Kurucu üyeliği, Başkan yardımcılığı ve Dernek Başkanlığı yapan irfan Sevim’in.  AK parti Nişanca Mahallesi Kanaat Önderleri arasında hizmetlerim devam ediyor.

 

İrfan Sevim kimdir:

 

08-08-1968 İstanbul / Fatih doğumluyum. 40 Senedir  Nişanca Mahallesinde ikamet etmekteyim. Evli  2 çocuk babasıyım. İlkokul, Ortaokul ve son döneminde Eyüp Ticaret Lisesini Nişanca’da okudum. AÖF Turizm ve Otel İşletmeciliği Ön Lisans Mezunu ve yine AÖF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Lisans mezunuyum. İngilizce bilmekteyim. Askerlik hizmetimden sonra Pizza Hut Türkiye grubunun kurucu ekibinde işe başlayarak 12 sene Üst düzey yöneticilik yaptım. Gıda Sektörü başta olmak üzere yerli ve yabancı şirketlerde Üst düzey yöneticiliğim oldu. 20 Yıl lisanslı futbol oynadım. 14 Yıl Faal Futbol Hakemliği yaptım. Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği İstanbul şube yönetim kurulu üyeliklerim oldu.

Example HTML page

One Comment

 • halil Pulat dedi ki:

  Sevgili İrfan Bey,

  Günümüz siyaset arenasına sizler gibi dürüst, adaletli ve çalışkan bir siyaset ve halk önderinin geç kalmış da olsa kazandırılacak olması
  öncelikle şahsım ve yüce milletim adına gurur ve mutluluk verici…
  Halka hizmet adına, bu meşakkatli yarışta ipi en önde göğüsleyeceğinize dair hiçbir şüphemiz yoktur.
  Sizlere adaylık yarışında bol şans diler,dualarımızın sizlerle olduğunu bilmenizi isteriz.

  Saygılarımla,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir