Genç İş Adamı Umut Vaad Ediyor..,

Example HTML page

 

Dursun Kılıç-Selahattin Sorucu

ALİBEYKÖY-Eyüp Alibeyköy bölgesinde uzun süredir inşaat ve peyzaj sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Metin Ünlü iş dünyasında edindiği birikim ve tecrübelerini siyaset arenasında sürdürmek istiyor. Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte siyasi çalışmalarına hız katan Ünlü, son dört yıldır yerel yönetimler komisyonu üyeliği yaptığı Cumhuriyet Halk Partisinde verilecek her türlü göreve hazır olduğunu kaydetti.

 CHP artık umut olmuştur

Başarılı işadamı yaptığı değerlendirmede ‘ siyaseti halka hizmet etme noktasında bir araç olarak görüp yaptığını dile getirerek’ Bizim için siyaset halka yakın olmak, ona hizmet etmek onun dertleriyle dertlenmektir, halka hizmet etme aracı olarak gördüğüm siyaseti CHP’de sürdürüyorum çünkü CHP artık umut olmuştur. CHP şuan iktidara çok yakın partidir, deyim yerindeyse adeta AKP’nin ensesindedir. İnancım odur ki, 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde CHP İstanbul büyükşehir belediyesi olmak üzere Eyüp ve birçok ilçede Belediye başkanlıklarını alacak ve tekrar 1989 ruhu yakalanacaktır.

Siyasette gençler mutlaka olmalıdır

Başarılı işadamı Metin Ünlü, Siyasette gençlerin daha çok yer almasına vurgu yaparak, Genç potansiyeli yüksek olan bir ülkede gençlerin siyasette ayrı düşünmek bir yanılgıdır.

Ülkemizin geleceğini, şekillendirilirken ve her ortamda Cumhuriyetimizin yüzüncü kuruluş yıldönümü olan 2023 vizyonu hedef olarak gösterilirken, bu vizyonu 2023 taşıyacak olan gençler görmezden gelinemez onun için siyasette gençler mutlaka olmalıdır, gençlere fırsat verilmelidir, gençlerin önü açılmalıdır, gençliğe emanet edilmiş olan Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına yaklaşırken gençlere şimdiden fırsatlar verilmelidir.

Elimizi taşın altın koymaya hazırız

Genç ve başarılı işadamı Metin Ünlü CHP’nin 2014 yılında yapılacak yerel seçimler için şimdiden kollarını sıvadığını belirterek yerel seçimlere hazırlanan en iddialı partinin CHP olduğunu ve CHP ‘nin tüm örgütü ve üyeleriyle sahaya indiğini ve hummalı çalıştığını söyledi. Ünlü, son olarak partisinin kendine vereceği her türlü göreve hazır olduğunu ve elini taşın alına koyarak halka hizmet etmek için hazır olduğunun dile getirdi.

3589 kişi okudu

zp8497586rq
Example HTML page

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir