Fatih Çıtlak “Ramazan’da vaktinizi zayi etmeyin”

Example HTML page

Eyüpsultan’da Ramazan her yıl olduğu gibi bu yıl da dolu dolu yaşanıyor. Eyüpsultan Belediyesi’nin Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nde gerçekleştirdiği Ramazan Sohbetlerinin konuğu bu kez araştırmacı, yazar ve TV programcısı Fatih Çıtlak oldu. Çıtlak, Ramazan’ın ruhuyla ilgili keyifli bir  söyleşi gerçekleştirdi.

Eyüpsultan Belediyesi, Ebu Eyyub El Ensari’nin diyarı Eyüpsultan’da vatandaşlara Ramazan ayının coşkusunu yaşatmak ve Ramazanı maneviyatına uygun olarak geçirebilmelerini sağlamak için birbirinden özel etkinliklere imza atıyor. Bu kapsamda teravih namazı sonrası Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nin avlusunda kültür, sanat, tarih ve edebiyat dünyasının önemli isimleri Ramazan Sohbetlerinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Ramazan’ın ilk gününden beri vatandaşların yoğun ilgiyle takip ettiği Ramazan Sohbetlerinin konuğu araştırmacı, yazar ve TV programcısı Fatih Çıtlak oldu.

“İSLAM ÂLEMİNİN KALBİ EYÜPSULTAN’DA ATIYOR”

Söyleşide Ramazan ayının ruhu ile ilgili önemli konulara dikkat çeken Fatih Çıtlak, bu ayda müminlerin vakitlerini zayi etmemeleri dolu dolu geçirmeleri gerektiğini dile getirdi. Ayrıca İslam âleminin kalbinin attığı Eyüpsultan’da olduklarını hatırlatarak, bu beldenin de kıymetini bilmelerinin önemli olduğunu söyledi.

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir