Murat Doğan CHP İstanbul il gençlik kolunda

Example HTML page

07/11/1989 Tokat doğumlu olan Murat Doğan İlk ve orta okulu Tokat ta tamamladıktan sonra liseye gitti.Lise 2’den okulu terk ederek çalışma hayatına atıldı.

Murat Doğan CHP İstanbul il gençlik kolunda

2010 da şişli de siyasete başlayan Doğan  3 dönem gençlik kolu  yönetiminde yer alarak başarılı bir grafik çizdi.

2016 yılı içerisinde yapılan İstanbul il gençlik kolu kongresinde şişli ilçesin den il yönetimine gönderilen ve bu seçimdede il gençlik kolu başkanlğı seçimlerini kazan listede olan Murat Doğan,il yönetimine girdi.İl yönetimin de ”STK’lardan”sorumlu başkan yardımcılığına getirilen Murat Doğan ile kısa bir söyleşi yaptık.

 

İl Gençlik kollarında yapılan görev paylaşımında  STK lardan sorumlu göreve getirilen Doğan Haberetkin.com için şunları söyledi; ” Seçildiğimiz gün itibari ile geçmişte olduğu gibi bugünde partimiz için çalışmaya devam ediyoruz,kongreyi kazandık artık köşemize çekilip keyif sürme dönemi olmayacak partimizi iktidar yapmak için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız”.diyerek sözlerini şöyle sürdürdü’tüm renklerin, ötekilerin adayı olarak yola çıktık. Bu süreçte gençlik örgütünde yapısal değişiklikler, tasarruflarda bulunduk. Gelinen noktada diğer gençlik hareketleriyle ortak çalışmalar yapabilecek konuma gelen bir gençlik yapısını ortaya çıkardık. Programlarımızla yola çıktık. Tüm gittiğimiz yerlerde inandığımız , programları savunduk. Başka tartışmalara girmedik. Kendi savunduğumuz değerler üzerinden siyaset yapma biçimini, tarzını doğru bulduk. Bundan sonraki süreçte o değer üzerinden hiçbir sapma göstermeden inandığımız, şeyleri savunmaya söyleyeme cesaretle ve gençliğin kararlılığıyla devam edeceğiz.” Ayrıca bana gösterdiğiniz ilgiden ötürüde haberetkin.com sitemizede teşekkür ederim. Diyerek sözlerini tamamladı.

Example HTML page

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir