Karamollaoğlu: Bu sistemi hep birlikte değiştireceğiz

Example HTML page

İktidara yüklenen Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, “Bu iktidar, ülkemizin ve insanımızın problemlerinin gerçekte ne olduğunu ya anlamıyor ya da anlamazlıktan geliyor. Bu nedenle sürekli olarak ya çözüm üretmiş gibi anlatıyorlar ya da çözüm üreteceklermiş gibi yeni sözler veriyorlar! “mış gibi yapan” bu iktidarı, bu zihniyeti ve her şeyin tek bir kişinin iki dudağı arasından çıkan söze göre şekillendiği bu sistemi hep birlikte değiştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak iktidarı eleştirdi.

“Altını kalın harflerle çizerek söylüyorum” diyerek paylaşımda bulunan ve iktidara seslenen Karamollaoğlu, “Her şeyden önce, anlayamadığınız bir problemi çözemeyeceğinizi anlamaya mecbursunuz! Bu iktidar, ülkemizin ve insanımızın problemlerinin gerçekte ne olduğunu ya anlamıyor ya da anlamazlıktan geliyor” dedi.

Paylaşımının devamında iktidarın verdiği sözlere değinen Karamollaoğlu, “Bu nedenle sürekli olarak ya çözüm üretmiş gibi anlatıyorlar ya da çözüm üreteceklermiş gibi yeni sözler veriyorlar! “mış gibi yapan” bu iktidarı, bu zihniyeti ve her şeyin tek bir kişinin iki dudağı arasından çıkan söze göre şekillendiği bu sistemi hep birlikte değiştireceğiz” ifadelerini kullandı.

“EY MİLLET, 20 YILDIR BU ÜLEYİ YÖNETENLERE BAKIN, KARAR VERİN”

Dün bir televizyon programında açıklamalarda bulunan Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, “Biz seçime giderken vatandaşımıza ‘Ey millet, bugüne kadar 20 yıldır bu ülkeyi idare edenlere bir bakın. Tasvip ediyorsanız, bu problemlerin devamından yanaysanız devam edin’ diyoruz” demişti.

Example HTML page

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir