Erdoğan’ı kaygı sardı: Sandıklara mutlaka gidin

Example HTML page

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrı’da konuştu. Erdoğan konuşmasında sık sık sandığa gitme çağrısı yaptı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ağrı’da seçim mitingi yaptı. Cumhurbaşkanı sıfatıyla AKP için oy isteyen Erdoğan, yine HDP Eş Başkanı Sezai Temelli’nin videosunu gösterdi. Erdoğan konuşmasında sık sık sandığa gitme çağrısı yaptı. Erdoğan bir sürprizim var deyip çay dağıtacağını açıkladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Ağrı’nın derdi bizim derdimizdir. Ağrı’nın başı ağrırsa bizim kalbimiz ağrır. Gelin gönlü Ağrı Dağı gibi yüce bu şehri birlikte geleceğe hazırlayalım.

Bu şehir terör gölgesi altında yıllarca nice şeyler kaybetti. Ağrı Dağı’ndan İshak Paşa Sarayı’na kadar nice zenginliğe sahip bu şehrin artık şaha kalkmasının vakti gelmiştir. Sayın Sayan kardeşimizin söz konusu Ağrı olduğunda bu ülkede açamayacağı hiçbir kapı yoktur. Cumhurbaşkanı olarak tüm Ağrı’daki belediye başkanlarıyla el ele vermek suretiyle Ağrı’yı kayyumla gayet güzel bir yere getirdik, şimdi daha da ileriye taşıyacağız.

Belediye başkanını seçeceksin sonra da çalışmayıp çekip Ankara’ya gidecek böyle belediyecilik olur mu? Bu seçmenin oyuna da saygısızlıktır. Buradan başkan seçilen zat şimdi de Muş’a gitti.

KILIÇDAROĞLU’NA 17 YIL YANITI

Bay Kemal ne diyor 17 yıldır iktidardasınız ne yaptınız. Bak ben sadece Ağrı’yı söyledim Ağrı’da 12 katrilyonluk yatırım yaptık. Zaten sen Ağrı’ya kaç kez geldin Bay Kemal… Ağrı’ya bir bilim merkezi kazandırıyoruz. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’ni ülkemize kazandırdık. Gençlik merkezleri spor tesisleri yaptık. Ağrı’ya yaptığımız Millet Bahçesi şu anda açılışa hazır hale geldi.

CHP’YE ÇUKUR AÇAR İTHAMI

Sağlıkta toplam yatak kapasitesi bin 45 olan 12 hastaneyle birlikte 52 sağlık tesisini kazandırdık Bay Kemal anlamaz SSK’yı iflas ettirdi. 4243 konut projesini TOKİ olarak hayata geçirdik. Atık su artıma tesislerini Ağrı’ya kazandıracağız. İmar barışıyla 18 bin Ağrılı kardeşimizin mülkiyet sıkıntısını çözdük. Yol su medeniyettir, bundan ne CHP anlar ne HDP anlar bunlar sadece çukur açar.

Ağrı Havalimanı’na yıllık 2 buçuk milyon yolcu kapasiteli terminal binası yaptık. Havalimanımızın yolcu trafiği 326 bini geçti. Ağrı’nın hasretle beklediği Yazıcı Barajı’nı az önce izlediniz değil mi onu da hizmete aldık.

Bay Kemal Hatay’a gitmiş biz 6 baraj yaptık diyoruz. Onun gibi cambaz belediye başkanına baraj var mı diyor baraja yok ki cevabını alıyor. Biz eserlerimizle konuşuyoruz. Biz bunların hiç birini dinlemedik yolumuza devam ediyoruz. Barajımız olacak ki benim vatandaşım çevrede sulamasını yapsın. Bunların derdi bu ülkede huzuru kaçırmak. Benim ülkemin huzuruna refahına bunlar düşman. Birlik beraberlik böyle bir şey istemiyor bunları. Yazıcı Barajı ile Ağrı ovasında yaklaşık 250 bin dekar zirai arazi de sulanacak. Ağrı’ya iki baraj ve bir gölet daha inşa ediyoruz. Ağrı’da 150 bin dekar arazi sulamaya açılacak. Şehrimizdeki yatırımcıları destekleyerek ilave istihdam oluşturduk. Ağrılı çiftçilerimize 1,1 katrilyon tarımsal destek verdik.

NIKE AĞRI’YA FABRİKA AÇACAK

Ağrı’ya daha büyük hizmetler getireceğiz, Ağrı’yı ülkemizin en büyük et üssü yapacağız. Tekstilde Ağrı’yı bölgenin en önemli üretim merkezi haline getireceğiz. Tekstilcilerimizi Ağrı gibi yoğun istihdama ihtiyaç duyduğumuz bölgelerde desteklemeye devam edeceğiz. Şimdi buraya uluslararası bir marka Nike gelerek buraya fabrikasını kuracak 5 bin istihdam sağlanacak.

SANDIĞA GİTME ÇAĞRISI

Bir kadın sırtımızı PKK’ya YPG’ye dayadık diyor. Kadına bak ya… Biz de sırtımızı halkımıza ve Allah’a dayadık farkımız bu. Bunlara biz farklı bir dersi 31 Mart’ta sandıkta vereceğiz. Dün İstanbul’da 1 milyon 600 bin kişi Yenikapı’daydı. Bir önceki gün Ankara’da 450 bin kişi hipodromdaydı. İşte diyorum ki bu ruhu diri tutalım. Sizlerle beraber inşallah şu günlerimizi başarılı bir şekilde götürelim Savcı Sayan kardeşimi size emanet ediyorum.

Halkımız terörist destekçisi zorbalara Osmanlı tokadınız sandıkta vuracaktır. Ağrı 31 Mart’ta sandıklara sahip çıkmaya hazır mısın? Burada ülkemizdeki tüm kardeşlerime sesleniyorum diyorum ki 31 Mart günü mutlaka sandığa gidin. Kullanılmayan her oy aslında başkalarının tercihine teslim olmaktır. Seçimden sonra pişman olmamak için sandığa gitmeli ve tercihimiz doğrultusunda oyumuzu kullanmalıyız.

Example HTML page

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir