ADEF Genel Başkanı Saim Diken’den 23 Nisan Mesajı

Example HTML page

Amasya Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Saim Diken 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Saim Diken Yayınlamış olduğu mesajın da şu ifadelere yer verdi;

Değerli Halkımız, sevgili çocuklar;

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin açılışının 99. yılını hep birlikte büyük bir gururla kutluyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ulu Önderimiz Atatürk`ün çocuklarımıza verdiği değerin ve duyduğu güvenin en somut göstergesidir. Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü ve İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını saygıyla ve minnetle anıyorum.

Böylesi önemli bir günde çocuklarımızın kendilerini her zamankinden çok daha iyi hissetmesi ve yarınlarına daha güvenle bakmaları açısından var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle dünyada sadece ülkemiz çocuklarının kutladığı ve tüm dünya çocuklarının katılım gösterdiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı içtenlikle kutluyorum.

Sevgi ve saygılarımla

Saim Diken

ADEF- Amasya Dernekler Federasyonu

Genel Başkanı

Example HTML page

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir