24 Haziran’ın kazananı Alattin Çakıcı oldu

Example HTML page

24 Haziran’ın kazananı Alattin Çakıcı olduHalen Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi gören hükümlü Alaattin Çakıcı’ya 16 farklı türde hastalığı olması ve bunlardan 6’sının ölümcül risk taşıması nedeniyle süresiz sağlık kurulu raporu verildi. Raporda Çakıcı’nın akrabaları ve arkadaşlarıyla haftanın 7 günü sağlığı, morali ve hellalleşmesi için sınırsız görüşme izni verildiği yer aldı.

Alaattin Çakıcı’ya sınırsız ziyaret izni

Organize suç örgütü elebaşı olduğu suçlamasıyla hükümlü bulunan ve halen Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi gören Alaattin Çakıcı’ya süresiz sağlık kurulu raporu verildiği ortaya çıktı.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre 22 Haziran’da hazırlanan sağlık raporunda Çakıcı’ya ziyaretçi sınırının kaldırılması istendi. Kırıkkale İl Sağlık Müdürü Feramiş Ender Güngüneş ve Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Tekin Akça ile altı ayrı uzman doktorun imzaladığı süresiz sağlık kurulu raporunda Çakıcı’da 16 farklı türde hastalığın olduğu, altısının ölümcül risk taşıdığı belirtilerek şöyle denildi:

‘Helalleşme ve moral açısından’

“Birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü derecedeki akrabaları ve yakın arkadaşları ile haftanın 7 günü saat 09.00 ile 20.00 arasında hem sağlığı hem morali aynı zamanda helalleşme açısından bu zaman dilimleri arasında, istediği isimlerle, kişi, sayı adeti koymadan, kendisi için bu ziyaretler hastalıklarının kontrol edilebilmesi için ve morali açısından yeniden hayata bağlayabilir.”

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir