SIRADIŞI

Example HTML page
dursun

dursun

Dursun Kılıç

troykamedya2006@gmail.com

 

 

Fırtına öncesi sessizlik

Yerel seçimlere 11 ay kala muhtemel aday adaylar olacaklar şu sıralar  sessiz ve derinden hareket ediyorlar. Adaylıkları ile ilgili sorularımıza ser verip sır vermiyorlar. Adeta fırtına öncesi sessizlik yaşanıyor. İstanbul’un bazı ilçelerinde heyecan şimdiden yaşanmaya başlayıp aday adayı olduklarını sosyal paylaşım sitelerinde açıklayanlarını bir tarafa bırakırsak bence genel kanat seçimlere 11 ay kala aday, adaylıklarını açıklayıp yıpranmak istemiyorlar. Aslında doğru bir strateji gibi görüyor ama, özel sohbet yada siyasetin konuşulduğu kulislerde bir çok aday ismi ise havada uçuşuyor. Bizce Eyüp’te her zaman söylediğimiz gibi yerli bir aday seçimi kazanmalı ve Eyüplü bir belediye başkanımız olmalı. Bu hangi partide olur bilmem ama Eyüplü ,Eyüp sevdalısı bir aday kazanırsa bizce daha isabetli olur. Eyüp’ün sokaklarını caddelerini mahallerini çok iyi bilen Eyüplü bir aday belediye başkanı olursa hizmet noktasında daha başarılı  olacağın inanıyorum.

Bu doğrultuda yerel seçime 11 ay kala gözlerin odakladığı parti olan Adalet ve kalkınma partisi Eyüp ilçesinde hareketlilik Mevcut belediye başkanı İsmail Kavuncu etrafında yoğunlaşsada, Kavuncunun 4 yıllık performansı AK parti Eyüp ilçesi için hep tartışma konusu oldu.

4 yıl önce en yakın rakibi CHP ile arasında yüzde 4 gibi makasın daraldığı AK parti Eyüp için 2013 yerel seçimleri çok önemli, hatta hayati bir durum.Yukarıdan Ankara’nın İstanbul’ a  önemi herkesin malumu, İstanbul’un en az 35 ilçesini almaya odaklanan Ankara’nın İstanbul ilçe teşkilatlarının çalışmalarını yakinen izlediği biliniyor.

1 Mayıs 2013 gününden itibaren Haberetkin.com sitemizdeki köşemizde günlük yazılarımla siz okuyucularımızla buluşacağım.

1 Mayıs emek ve dayanışma bayramınız kutluyorum.

 

 

 

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir