Meşk akşamları Mest ediyor

Example HTML page

mussiki vakfı (2)

mussiki vakfı (3)

mussiki vakfı (5)

mussiki vakfı (10)

mussiki vakfı (13)Dursun KILÇ

EYÜP-Eyüp’ün kültür sanat dünyasını her geçen gün aydınlatan Eyüp musiki vakfı Eyüp için kültür ve sanat’ a lokomotif olmayı sürdürüyor.
Milli musikimiz olan türk müziğinin yaştılması yeni genç kuşaklara aktarılmasında adeta köprü olan Eyüp Musiki vakfı her geçen gün yeni bir projee imza atıyor.Başkanlığını Nihat incekara’nın başarı ile sürdürdüğü vakıfta son iki aydır başlatılan bir proje ile türk müziği daha geniş kitleler buluşuyor.
Meşk akşamaları adı altında düzenlenen projede deyim yerindeyse Eyüp Musiki vakfı halka açılıyor.Eyüp Musiki vakfı konser salonunda gerçekleşen meşk akşamında Türk müziğinin birbirinden güzel şarkıları hep birlikte okunuyor.
Eyüp musiki vakfının deneyimli şef solisti Sinem Sevindik yönetiminde katılımcı konuklarla birlikte “Meşk” ediliyor,Türk müziği namelerinde geçmişle günümüz harmanlanıyor..
Geçtiğimiz perşembe günü üçüncüsü düzenlenen “Meşk”akşamına katılım soğuk havaya rağmen yoğundu, on beş gün aralıklarla devam edecek olan “Meşk” akşamları soğuk bu kış günlerinde Türk müziğinin eşsiz, ezgileriyle içimizi ısıtacak ve bizi zaman tünelinde yolculuğa çıkaracak…

Example HTML page

One Comment

  • Nihat İncekara dedi ki:

    Merhaba

    Söze teşekkürlerimi sunarak başlıyorum.. Etkin Haber olarak Meşk akşamımıza ve dolayısıyla Eyüp Musıki Vakfına Göstermiş olduğunuz ilgi bizlere daha iyiyi ve daha güzeli yapma yolunda en büyük destek . Gayemiz çok net ; bize ait olan en büyük kültür hazinemiz olan Türk Müziğini daha geniş kitlelere sevdirmek ve faaliyetlerimizi daha çok Eyüplüye ve musikisevere ulaştırabilmek. Bu konuda her zaman için yardımınızı ve desteğinizi bekliyoruz.. Tekrrar Teşekkürler ve sevgiler

    Nihat İncekara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir