Her derde derman Necati Karaman

Example HTML page

Her derde derman Necati Karaman sloganı ile son günlerde adından sıkça söz ettiren CHP Eyüp belediye meclis üyesi aday adayı Necati Karaman ile görüştük.
Uzun yıllar aktif siyaset yapan CHP Eyüp Üyesi Necati Karaman, Eyüp Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.
neco

necoo
Necati Karaman tüm sorularımıza samimiyetle yanıt verip gelecek te seçilirse neler değişeceğinin sinyallerini verdi.
Karaman sözlerine başlarken bu kullandığım slogan iş olsun diye kullandığımız bir slogan değildir, ömrümüzün büyük bir bölümünü CHP için harcamış ve partimin verdiği tüm görevleri yerine getirmiş biri olarak söylüyorum. Karaman Eyüp te siyasette olduğunu ve önümüzdeki dönemde Belediye’yi alacaklarını söyleyen Necati Karaman Eyüp te yasayan yurttaşlarımızın ve örgütümüzün desteği ile Eyüp seçimlerini kazanacaklarını söyledi.
Karaman; Biz CHP olarak Eyüp’te iktidarı aldığımız gün kapı arkalarında iş yapılmayacak seçilen belediye başkanımız ile birlikte uyumlu bir şekil de çalışıp yurttaşlarımızın huzurunu ve refahını sağlamak için uğraşacağız.
Sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı kalmayacak

Tüm yurttaşlarımızı ziyarete gitmeye çalışacağım İstanbul belediye başkan adayımız Mustafa Sarıgül’ün de dediği gibi sıkmadık el,çalmadığımız kapı kalmayacak
Hiçbir yurttaşımızın kötü bir şekilde yaşamasını ve muhtaç halde kalmasını sosyal belediyecilik adına Eyüp ilçemizde kabul edemeyiz, biz insana değer veren bir anlayıştan geliyoruz bunun içindir ki gecemizi gündüzümüze katıp yurttaşlarımıza hizmet vereceğiz.
Ödünç oy istiyorum
Son olarak ’ta Partimiz Cumhuriyet Halk Partisine ödünç oy vermelerini isteyen Karaman eğer CHP’nin hizmetlerinden memnun kalmazsanız mühür yine yurttaşlarımızda ilk seçimlerde değiştirirler ama CHP’nin hizmetlerini görmelerini ve Eyüp ilçemizin bir Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy gibi bir ilçe olmasını istiyorlarsa, sineması, tiyatrosu ve sanatsal faaliyetlerin merkezi olarak görmek varken neden hala ikinci sınıf bir ilçe olma hayalleri var, biraz öncede söylediğim gibi, Necati Karaman olarak yurttaşlarımızdan bir seferlik ödünç oy versinler ve hizmeti, şeffaf belediyeciliği görsünler. Dediğim gibi Her derde derman, Necati Karaman sloganım olacak çok yakında gazetelerde, duvarlar da ve pankartlarda beni göreceksiniz. Telefonu hiç kapanmayacak olan sizden biri, içinizden gelmişi olarak sizlerden oy istiyorum ve 24 saat telefonum açık olacak.
Necati Karaman 1959 doğumlu evli ve üç çocuk babası, kendine ait işyerinde esnaflık yapmaktayım.

Example HTML page

One Comment

  • tevfik hasançebi dedi ki:

    arkadaş şu basını anlayamadık ve şifresini çözemedik. herieyi bildiğini zannede yani ben bir şey bilmediğiğmi bi,r kez daha anladım. Sn. necati kahramanı soyadı gibi kahraman yaptılar, bu medya mensupları adama korkulu rüya ve kabus gösterecek kadar tehlike arzediyor ne yazıkki. Ama sevgili karamanı ne hikmetse öve öve bitiremiyorlar ama sn. kahraman dan bu işin şifrelerini öğrenmeliyim , korkuma eleştirelde yazamiyorum sansür yerim diye saygılarımla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir