CHP Eyüp'te Genç Belediye Başkan Aday Adayı…

Example HTML page
haberetkin

haberetkin

haberetkin

haberetkin

 

Dursun Kılıç-Selahattin Sorucu

 

ALİBEYKÖY-Eyüp Alibeyköy bölgesinde uzun süredir inşaat ve peyzaj sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Metin Ünlü iş dünyasında edindiği birikim ve tecrübelerini siyaset arenasında sürdürmek istiyor. Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte siyasi çalışmalarına hız katan Ünlü, son dört yıldır yerel yönetimler komisyonu üyeliği yaptığı Cumhuriyet Halk Partisinde verilecek her türlü göreve hazır olduğunu kaydetti.Bu bağlamdada CHP Genel başkanının sözünü hatırlatan ve gençlerin önünün açılması konusunda ki sözlerinin arkasında olduğunu söyleyen Metin Ünlü  bundan dolayı Belediye Başkanlığına Aday olmak istiyorum dedi.

 CHP artık umut olmuştur

Başarılı işadamı yaptığı değerlendirmede ‘ siyaseti halka hizmet etme noktasında bir araç olarak görüp yaptığını dile getirerek’ Bizim için siyaset halka yakın olmak, ona hizmet etmek onun dertleriyle dertlenmektir, halka hizmet etme aracı olarak gördüğüm siyaseti CHP’de sürdürüyorum çünkü CHP artık umut olmuştur. CHP şuan iktidara çok yakın partidir, deyim yerindeyse adeta AKP’nin ensesindedir. İnancım odur ki, 2014 yılında yapılacak yerel seçimlerde CHP İstanbul büyükşehir belediyesi olmak üzere Eyüp ve birçok ilçede Belediye başkanlıklarını alacak ve tekrar 1989 ruhu yakalanacaktır.

Siyasette gençler mutlaka olmalıdır

Başarılı işadamı Metin Ünlü, Siyasette gençlerin daha çok yer almasına vurgu yaparak, Genç potansiyeli yüksek olan bir ülkede gençlerin siyasette ayrı düşünmek bir yanılgıdır.

Ülkemizin geleceğini, şekillendirilirken ve her ortamda Cumhuriyetimizin yüzüncü kuruluş yıldönümü olan 2023 vizyonu hedef olarak gösterilirken, bu vizyonu 2023 taşıyacak olan gençler görmezden gelinemez onun için siyasette gençler mutlaka olmalıdır, gençlere fırsat verilmelidir, gençlerin önü açılmalıdır, gençliğe emanet edilmiş olan Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına yaklaşırken gençlere şimdiden fırsatlar verilmelidir.

Elimizi taşın altın koymaya hazırız

Genç ve başarılı işadamı Metin Ünlü CHP’nin 2014 yılında yapılacak yerel seçimler için şimdiden kollarını sıvadığını belirterek yerel seçimlere hazırlanan en iddialı partinin CHP olduğunu ve CHP ‘nin tüm örgütü ve üyeleriyle sahaya indiğini ve hummalı çalıştığını söyledi. Ünlü, son olarak partisinin kendine vereceği her türlü göreve hazır olduğunu ve elini taşın alına koyarak halka hizmet etmek için hazır olduğunun dile getirdi.Gelecek günlerde Eyüp için olan projelerini’de açıklayacağını söyleyerek sözlerine son verdi.

5345  kişi okudu

Example HTML page

7 Comments

 • aslan özaslan dedi ki:

  şimdiden başarılar diliyorum kardeşim !

 • ROYEMDENİZ dedi ki:

  tebrikler başkan her zaman yanındayız

 • eyüplü dedi ki:

  yıllardır yanında olan bizler dün olduğu gibi bugün de yanındayız METİN BAŞKAN

 • ramili gençler dedi ki:

  sayın başkanım türkiyenin neresinden hangi partiden aday olursanız olun bizler seninleyiz

 • samsunlu gençler dedi ki:

  başkanım karadolaptaki samsunlular olarak sizi destekliyoruz.yolunuz açık olsun..

 • serkan dedi ki:

  BAŞKANIM BİZİ İKİLEMDE BIRAKTIN BİR YANDA TAYYİP BEY DİĞER yanda SEN.AMA KİM OLURSA OLSUN YANIMIZDA HER DAİM OLAN SENİ DESTEKLİYORUZ.SAKARYA MAHALLESİNDEN ARKADAŞLARIN.

 • NUR-U ALEM ALİMİNYUM dedi ki:

  Sevgili başkanım aday adayı olduğunuzu okuduk,seçim çalışmaları tarihini bize bildirirsen 55 gönül dostu çalışanımızla seçim sürecinde yanında olmak isteriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir