CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Doğan Sarıtaş’dan Kurban Bayramı Mesajı

Example HTML page

CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Doğan Sarıtaş Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı,

Başkan Doğan Sarıtaş, Kurban Bayramı mesajında; “Hemşerilerimin, milletimizin ve İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, hep birlikte; sağlık, huzur, mutluluk, esenlik ve barış içinde geçireceğimiz nice bayramlar diliyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Doğan Sarıtaş, bir mesaj yayımlayarak tüm vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı. Barış, kardeşlik ve birlik çağrısı yapan Sarıtaş’ın bayram mesajı şöyle:

 “Birlik, beraberlik, yardımlaşma, dayanışma, eşitlik ve kardeşlik duygularımızı yürekten hissettiğimiz bayramlar, umutlu yarınlara vesiledir. Kurban Bayramı’nın tüm vatandaşlarımıza, İslam âlemine ve insanlığa sevgi, saygı, hoşgörü ve barış getirmesini diliyorum. Birlikte kardeşçe ortak bir geleceğe yön vermek için bayramlar önemli bir imkan sunar. Dünyada barışın ve huzurun egemen olduğu, ayrışma olmadan insani değerlerin yüceltildiği bir yaşam umut ediyorum.

Kurban Bayramı vesilesiyle, vatanımızda ibadetimizi özgürce yapabilmemizi sağlayan Büyük Atatürk’ü ve Kurtuluş Savaşımızın bütün kahramanlarını bir kez daha saygı, şükran ve minnetle anıyorum. Bu düşüncelerle Kurban Bayramı’nın halkımıza sağlık, huzur, esenlik ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm halkımızın bayramını kutluyorum dedi.”

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir