CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Grup Başkanlığından 10 Kasım mesajı

Example HTML page

CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Grup Başkanlığı adına, CHP Grup Başkan Vekili Zülfü Çakar 10 Kasım Atatürk’ü anma günü dolayısı mesaj yayınladı.

CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Zülfü Çakar yayınlamış olduğu mesajın da şu ifadelere yer verdi;

Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandırmanın mücadelesini verdiğimiz bugünlerde ilhamımız, karakteri özgürlük ve bağımsızlık olan Ulu Önder Atatürk’ün “Milletin kayıtsız şartsız egemenliği” anlayışına dayalı devrimci fikirleridir. 


Biliyor ve inanıyoruz ki demokrasiyle taçlandırılmış cumhuriyetimiz sayesinde, iktisadi bağımsızlığa ve sosyal devlet anlayışına dayalı üretime, herkes için adalet ülküsüyle işleyen bağımsız yargıya, fikri, vicdanı ve irfanı hür nesiller yetiştiren eğitim sistemine, toplumsal huzura ve komşularımızla barış içinde yaşamı öngören akılcı dış politikaya kavuşacağız. Bu bizim, Büyük Atatürk başta olmak üzere tüm vatanseverlere, cumhuriyetimizin kökleşmesi için yaşamın her alanında fikren ve bedenen mücadele etmiş tüm vatandaşlarımıza karşı ortak sorumluluğumuzdur. 
Bu duygu ve düşüncelerle, ebediyete intikal edişinin 81’inci yıl dönümünde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet, minnet ve şükranla anıyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz dedi.

CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Grup’u;

Zülfü Çakar,Mustafa Tüysüz,Sema Balcı,Zafer Döner,Gülsüm Polat,Ali Haydar İşkar,Filiz Gökçe,Binali Özgül,Emine Çelik,Veli Güngör, Nilgün Esentepe,Ünsal Aykutoğlu,İlker Çomak,Ramazan Güven

Example HTML page

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir