Bahçeli’nin sağlık durumuyla ilgili MHP’den açıklama

Example HTML page

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ndan, Devlet Bahçeli’nin sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi.

Yalçın, Bahçeli’nin törenlere katılmayacağını duyururken genel sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 23 Eylül’de Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’ne 27 Eylül’de de akşam üzeri Ankara Şehir Hastanesi Kardiyoloji bölümüne gitmişti. Bahçeli’nin beyin kanaması geçirdiği öne sürülmüş, partiden yapılan açıklamada söz konusu iddia yalanlanmıştı.

Semih Yaçın’ın açıklaması şöyle:

Malum olduğu üzere, geçtiğimiz günlerde üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçiren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli; hastanede kısa süreli bir tedavi görmüş, daha sonra da evinde istirahate çekilmiştir.

TBMM’nin açılışı dolayısıyla meydana gelecek hareketlilik ve siyasetin yoğun gündemi dolayısıyla hastalığının nekahat döneminde yaşayabileceği öngürülen aşırı yorgunluktan uzak kalması gerektiği değerlendirilen Sayın Devlet Bahçeli’nin istirahatleri, doktorlarının tavsiyesi üzerine birkaç gün daha uzatılmıştır.
Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, bu sebeple yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM’de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacaktır. Bununla beraber, Sayın Genel Başkanımız hızla iyileşmekte, kendilerinin sağlık durumu iyiye gitmektedir. Kamuoyuna ve camiamıza saygıyla duyurulur.

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir