AK-Parti Eyüpsultan Belediye Başkan A.Adayı Cevdet Yıldız Yerel Basın ile Kahvaltıda buluştu

Example HTML page

AK-Parti Eyüpsultan Belediye Başkan A.Adayı Cevdet Yıldız Yerel Basın ile Kahvaltıda buluştu.AK-Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Aday Adayı Cevdet Yıldız Yerel Basın mensupları ile Sultan Zade restoranda düzenlemiş olduğu sohbet toplantısın da bir araya geldi.

Basın toplantısına Eyüp Yerel Basınından Haber Etkin-Ramazan Yiğit,Medya Haliç- Hakan Hapçıoğlu, Eyüp Haber- Cengiz Oylum,Flaş Haber-Abdullah Ağırkan,Eflatun Gazetesi-Mustaf Karadağ, İstanbul Gazetem,Süleyman Sarıkaya Eyüpsultanın tanınmış iş adamı Ziya Purde,Eyüp Belediyesi Eski Zabıta Müdürü Vahit Olgun katıldı.

Cevdet Yıldız Yapmış olduğu konuşmasın da şu ifadelere yer verdi;

”Eyüpsultan Belediyesi Eyüpsultan’lıların evi gibi olacak”

Çünkü Eyüpsultan Belediyesini birlikte yöneteceğiz.Kısmet ise Partimin görevlendirmesi durumunda Benim Başkanlığım da eski alışkanlıkları ortadan kaldıracağız yönetim kademelerin de kesinlikle Eyüpsultanlılar olacak. Rutin hizmetlerin yanı sıra biz gönüllerin de Belediye Başkanı olacağız dolayısı ile Eyüpsultan da yapacağımız her şeyi Eyüpsultanlılara da danışarak yapacağız dedi.

”Niçin bu işe talip olduk”

Değerli Basın mensupları; 1994 yılında Eyüpsultan ilçemiz Refah Partisinin hizmet belediyecilik anlayışı ile tanıştı. Hizmet Belediyeciliği de bu noktadan itibaren başladı.günümüze değin önemli sayılacak hizmetlere imza attı.

”Şimdi Gönül Belediyeciliği Yapacağız”

Bizim Eyüpsultanlılarla gönül ittifakımız hiç bitmeyecek. Eyüpsultanlıları da Eyüpsultan İlçemizi de çok seviyorum.

Eyüpsultanlı olmayanların Eyüpsultanı tanımayanların hizmet etme sansının olmadığını hepimiz biliyoruz. Eyüpsultanda doğmuş büyümüş biri olarak uzun yıllardır çeşitli alanlarda bürokrat olarak görevde bulundum yeteri kadar da bilgi ve tecrübe sahibi olduğuma inanıyorum dolayısı ile de Belediye Başkanlığına talip oldum dedi.

Belediyeciliğin okulu yok ama Eyüpsultan Belediye Başkanlığı staj yapacak bir makam da değil.Ancak bir o kadar da bilgi beceri ve tecrübe gerektiren bir makam onun için talip olduğum yerin önemini ve gereklerini biliyorum.

Yeteri Kadar piştik,şimdi hizmet ve gönül belediyeciliği vakti bunu da başaracağıma inancım tam.

Bunu yanı sıra yöneticilik lisansımı ve Yüksek lisansımı da tamamladım hazırım dedi.


”Her Yiğidin Yoğurt yemesi farklıdır”

Tek başına hiç kimse bir şey değildir.Ortak akılla mayaladığınız yoğurdun tadı da yemesi de güzel olur.
Yerinde yönetim anlayışımızı ile sürece Eyüpsultanda yaşayan herkesi katarak hiç bir fark gözetmeksizin gönül belediyecilik anlayışımızı ortaya koyacağız dedi.

”Eyüpsultanlıların Kaybedecek Zamanı Yok”

Giymiş olduğumuz ateşten gömleği çiçek bahçesine dönüştürmek bizim işimiz dedi.

Biz bu hizmetleri yaparken bizi mutlaka takip edin eksiklerimizi de mutlaka yazın sizin yazılarınızı yerel gazetecilerimizin önemini biliyorum mutlaka önemli katkıları olacaktır dedi.

”Her mahallenin Farklı sorunları var”

Her Mahallede yaşayan vatandaşlarımız ile birlikte sorunları değerlendirip öncelik sırasına göre sorunları ortadan kaldıracağız yerinde kaliteli yaşamı mutlaka getireceğiz dedi.

Bizlere Güvenen Eyüpsultanlıların başını önlerine asla ve asla eğdirmeyeceğiz kibirden uzak hırsımızı hizmet için kullanacağız dedi.

Haber Etkin Gazetesinden Genel Yayın müdürümüz Ramazan Yiğiti’in sorusunu yanıtladı.

Sayın Başkan Sizin de bildiğiniz gibi Eyüpsultan Belediyesini İktidar ve Muhalefet partisi dahil olmak üzere Eyüpsultanlılar Yönetmiyor. Sizin Başkanlığınız da bu durum söz konusu olacak mı?

Cevdet Yıldız ;

Biliyorum farkındayım Eyüpsultan Belediyesin de yönetici yada meclis üyesi olanlar başka ilçeler de aday oldular.
Kesinlikle Olmayacak yönetim kademelerinde de Mecliste de Eyüpsultanlılar olacak dedi.


Ben bu işte varım diyen herkese başarılar dilerim.

Kimsenin kişiliği ile uğraşmayacağız işimize bakacağız başaracağız dedi.

Tekrar davetimi kırmayarak katıldığınız için hepinize sonsuz teşekkür ederim diyerek sözlerini sonlandırdı.

Example HTML page

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir