MUĞLA, BODRUM da Okulda hayat kadınlarıyla alem iddiası Erdoğan’a kadar gitti!

Example HTML page

mugla-bodrum-da-okulda-hayat-kadinlariyla-alem-iddiasi-erdogana-kadar-gitti

Muğla Bodrum’daki okulda yaşanan skandalı öğrenci velileri yazdıkları mektupla Cumhurbaşkanı Erdoğan’a anlattı Veliler, yazdıkları mektupla ilgili “hak yerini bulana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Ne geliyorsa başımıza susmamızdan geliyor” dediler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a müdürlerin okulda alem yaptığını iddia ederek ihbar mektubu yazan iki öğrenci velisi, kazan dairesinden otele geçilen gizli bölmenin krokisini de hazırlayarak mektuba ekledi.

100 öğrenciye tacizde bulunduğu iddia edilen okul müdürü tutuklandı
“UYGULAMALI OTELDE ALEMLER”

OdaTV’nin haberine göre skandalın adresi Muğla Bodrum. Skandalın merkezinde ise iki Milli Eğitim Müdürü bulunuyor. İki öğrenci velisinin Cumhurbaşkanlığı Külliyesine Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gönderdikleri mektupta yer alan

“müdürlerin uygulamalı okulun otelindeki alemleri” içeriği akıllara durgunluk veriyor. Mektubu postaya vermeden önce de paylaşan kadınlar ise “hak yerini bulana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Ne geliyorsa başımıza susmamızdan geliyor” dediler.

KAZAN DAİRESİNDEN OTELE GİZLİ TÜNEL

İki müdürün, Bodrum Turgut Reis Anadolu Teknik ve Meslek Lisesi uygulama otelinde hayat kadınlarıyla birlikte olduğunu iddia eden iki veli, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ihbar mektubu gönderdi. Gündemi sarsacak iddialarda bulunan L.K ve S.O adlı kadınlar; iki müdürün uygulamalı okulun otelinde hayat kadınlarıyla alem yaptığını anlatan mektubu, dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesine gönderdiler. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gönderilen mektupta yer alan iddialar o kadar vahim ki, gündüz eğitim öğretimin olduğu saatlerde okulun kazan dairesinde bulunan tünelden geçilerek, uygulamalı otele giriş yapıldığı anlatılıyor. Dedektif gibi çalışan iki öğrenci velisi, tünelden otele geçen yolu anlatan bir de kroki hazırlayarak Erdoğan’a gönderilen mektuba eklediler.

“BİR KIZ ÖĞRENCİ HAMİLE BIRAKILDI”

“Artık her şeyi göze aldık” diyen iddia sahibi velilerden L.K, “Okul Aile Birliği Başkanlığı yapmış birisiyim. Bakın, 650 öğrencinin olduğu bu okulda “9. sınıfta okuyan bir kız öğrenci de hamile bırakıldı. Bebeğini aldırdılar, okuldan attırdılar. Bu kıza ulaşmaya çalıştık ancak ne olduysa bu olayı da örtbas ettiler. Artık yeter” diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a neden ihbar mektubu gönderdiklerini anlatan L.K ve S.O adlı iki veli “öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Kamu vicdanı rahatlamalı. Artık bu rezillik sona ersin. Adli ve idari birimler dahi çalmadığımız kapı kalmadı”

dediler.

“BAKIMLI KADINLARLA KAZAN DAİRESİNE…”

İşte L.K’nin açıklamaları:

“Uygulamalı olduğu için okulun otel bölümü var. Okulumuzun kazan dairesi’nden uygulamalı otele geçilen gizli bir bölme var. Müdürler her zaman değişik ve bakımlı kadınlarla önce kazan dairesine, oradan da gizlice kimseye görünmeden uygulamalı otele geçiş yapıyorlar. Resepsiyon bölümünde görüştüğümüz yetkililerden “ooo bunlar sürekli bu şekilde geliyorlar” yanıtını aldık. Bakın bu okul dingonun ahırı gibi kullanılıyor. Öğrencilerden bazıları tehditle, dayakla veya disiplin cezalarıyla sindirildi. Kimse konuşamıyor. Burada bir teşkilat kurulmuş almış başını gidiyor. Son çare olarak bunları Cumhurbaşkanımıza yazdığımız mektupta dile getirdik. ‘Bizi kurtarın’ dedik. Vicdanımız sızlıyor. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz bu zihniyetlerin maskesi artık düşsün.”

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir