Lokman Çağırıcı, mazbatayı aldı

Example HTML page

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan 30 Mart Yerel Seçimleri’nde AK Partili bütün ilçe belediyeleri arasında en fazla oyu alarak yeniden Bağcılar Belediye Başkanlığı görevine seçilen Lokman Çağırıcı, mazbatasını 1.İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Metin Özkan’ın elinden alarak göreve başladı.

Öncelikli hedeflerinin tüm Bağcılarlı hemşehrilerinin gönüllerine girmek olduğunun söyleyen Çağırıcı, “Hamdolsun, Bağcılarlıların yüzde 90’ı Belediyemizden memnun” dedi.

Bu memnuniyetin sandığa yansıdığına inandığını vurgulayan Çağırıcı, kardeşçe bir seçim süreci yaşadıklarını da belirten Çağırıcı, “İlçemizdeki seçim sürecinde güzel bir şekilde çalışan tüm parti teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Bağcılar’da kardeşlik ve dostluk kazandı”diye konuştu.

Seçim sonucunda 38’i AK Parti ve 7’si de CHP’den olmak üzere 45 belediye meclis üyesinin de belirlendiğini kaydeden Çağırıcı, sözlerini şöyle tamamladı:

“Kardeşçe bir seçim sürecine şahit olduk. Hiçbir şaibeye meydan vermeden yaşanılan bu süreç için ilçemizdeki tüm partilere ve özellikle İlçe Seçim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Özkan’a şükranlarımı sunuyorum.”

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir