Güremek’ten zehir zemberek açıklama

Example HTML page

Güremek’ten zehir zemberek açıklama

güremmmmm

Eyüp’te uzun yıllardır siyasetin içinde var olan ve sosyal demokrat kimliği ile bulunduğu partilerde bir çok başarılı çalışmalara imza atan Ahmet Kadri Güremek, bugün kendi sosyal medya sayfasında yazdığı yazı ile CHP Eyüp’te son günlerde yaşananlara farklı bir açıdan değerlendirdi. Geçtiğimiz yılda CHP Eyüp ilçe başkan aday’da olan Güremek çok kısa süre hatırı sayılır oy alarak gerek Eyüp siyasetinde gerekse CHP Eyüp’te adından sıkça söz ettirmişti. Ahmet Kadri Güremek partisi CHP ile ilgili Zehir zemberek değerlendirmede bulundu.
Ahmet Kadri Güremek partisi CHP ile ilgili kendi sosyal paylaşım sitesinde şunları dile getirdi.
17 Aralık 2013 CHP için yeni bir milat olmuştu. Zırhlı araç ve kasa bulamayan AKP ayakkabı kutularına parayı istifledi. Fakat uyanık Cemaat Ajanları bu buluşu ifşa etti. CHP de bir anda halkın umudu oldu. Biz sadece halkın umudu olduk zannederken bir de baktı ki kimlerin umudu olmuşuz. Sarıgül takımı her ilçede, ilk 5 olarak sahaya çıkmaya başladı. İlçeyi tanıyan tanımayan fark etmez, yeter ki Sarıgül’ün Bütün şehirde arkasını koruyalım dediler. Sadece Eyüp İlçesinde bu senaryo sahneye konulmadı. Tüm İstanbul Bütün şehire bağlı ilçelerde aynı oyun oynandı. Bakan çocukları için yerler açıldı, ta Sarıyerden buyur ettik. Sağ olsunlar, başkanlık olmadı ama Meclis üyeliği de yeter dediler. Ne kadar alçak gönüllülük bu, inanın gözlerim yaşardı bu mütevazı duruş yüzünden. Tabii ki bizler, yapılanlar karşısında parti disiplini için sesimizi çıkartmayacaktık. Bu parti için gecesini gündüzüne katanlara da “Kardeşim maalesef yerimiz kalmadı, beş sene daha bekle” dedik.
Suçlu mu arıyoruz? Alın size suçluların listesi;
a- İlçe Başkanı Ahmet KARTALKANAT
b- İl Başkanı Oğuz Kaan SALICI
c- MYK
yani, külliyen baştan aşağıya ya da aşağıdan başa hepsi suçlu. İlk yanlış EĞİLİM YOKLAMASI ile yapıldı ve ithal olanlar yukarıdan emir alanlar tarafından ilk beşin içine dahil edildiler. Uzun bir bekleyişin ardından ikinci yanlış yapıldı ve ikinci sırada ithal başkan adayı H. Selami ÇELEBİOĞLU aday ilan edildi. Ardından üçüncü yanlış yapıldı ve yine yarı ithal Ferzan ÖZER adaylaştırıldı. Ya biz matematik bilmiyoruz ya da partinin başındakiler. Bu yanlışların ardından dördüncü yanlış geldi. İthal malı olan veya Belediye başkan adaylığından ıskartaya çıkmışlar ilk altının içinde yer aldılar. Ha bir de bizde bildiğim kadarı ile padişahlık sistemi yoktur. Yani bir dönem önce baba meclis üyesi, bir dönem sonra oğul meclis üyesi. Yadırganacak bir durum ama Kartalkanat ekibinde olmanın ayrıcalığı bu. YANLIŞLAR, YANLIŞLARLA DÜZELTİLMEZ.
HANİ HALKIN UMUDU İDİK…

Example HTML page

2 Comments

  • Selim Nadir dedi ki:

    Kuvacı güremek görev başına…

  • Mahmut Altuner dedi ki:

    Yukarıda yazılanlar tüm Istanbulda geçerli, Sayın Sarıgül CHP nin koşmasını istiyorki kazananın kendisi olmalı.Çünkü tüm listeleri kendi Türkiye Değişim üzerinden yapıyor bizleri basamak yapıyor bu seçimde çok ince hesaplar var. Sayın Genel Başkanım mutlaka bunu görüyordur. Ama Sarıgül bize belki bir şey kazandıracak ama partimizden çok şey götürecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir