EMŞAV Eyüpsultan’da Mevlit okutarak pilav ve lokma dağıttı

Example HTML page

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) İstanbul İl Başkanlığı’nca Şehitler Haftası dolayısı ile Eyüpsultan Camii’nde mevlit okutularak pilav ve lokma dağıttı.

Kısa adı EMŞAV olan Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı Cuma namazı sonrası Eyüpsultan’da pilav, ayran ve lokma dağıttı.

Emşav İstanbul İl Başkanlığı Av. Neslihan Vona tarafından organize edilen mevlidi şerif ve lokma dağıtımına Eyüpsultan Emniyet Müdürü Levent Türkmen, Demokrat Parti Yüksek Haysiyet Divanı Başkan Yardımcısı Muzaffer Polat, Yeniden Refah Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Lokman Çelik, CHP Eyüpsultan Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Yılmaz Turan, CHP Meclis üyelerinden Sakine sayar, Kerim Gül, Şanal Egemen Cantimur ve Aydoğan Tulu, çok sayıda vatandaşlar katıldı.

EMŞAV İstanbul Teşkilatlanma Sorumlusu Gökhan Köksal “Şehitler Haftası dolayısı ile tüm Türkiye’de çeşitli etkinlikler yaparak şehitlerimizi anıyoruz. EMŞAV İstanbul İl Başkanımız Av. Neslihan Vona hanfendinin önderliğinde İstanbullumuzun çeşitli ilçelerinde Şehitler Haftasını dolayısı ile etkinlikler yapıyoruz. Şehit ailelerini ve kahraman gazilerimizi ziyaret ediyoruz.

 Bugün Eyüpsultan Camii’nde mevlit okutarak şehitlerimizi andık. Şehitlerimiz için pilav ve lokma dağıttık. Rabbim dualarımız kabul etsin. Yakın zamanda vakfımızın Eyüpsultan temsilciliğini açacağız. Bundan sonra etkinliklerimizi çoğaltacağız. Aziz şehitlerimiz için düzenlediğimiz etkinliğimize katılıp destek veren Eyüpsultan Emniyet Müdürü Levent Türkmen’e, siyasi parti temsilcilerine ve değerli Eyüpsultanlılara vakfımız adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir