CHP Eyüpsultan Belediye Meclisi Grup Başkanlığı’ndan ”Kurban Bayramı” Mesajı

Example HTML page

CHP Eyüpsultan Belediye Meclisi Grup Başkanı Yılmaz Turan, Kurban Bayramı dolayısıyla CHP Meclis Grubu adına kutlama mesajı yayımladı

Başkan Turan Yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

Kıymetli Eyüpsultanlı komşularımız; Kurban Bayramı, birlikteliğin olduğu kadar, sevginin, hoşgörünün, gülümsemenin, selamlaşmanın, önyargılarımızdan arınmanın da günüdür.

Bunları gerçekleştirdiğimizde adaleti de inşa etmiş olacağız. Bu nedenledir ki, devleti yönetenler liyakat sahibi ve adaletli davranmak zorundadırlar. Aslında demokrasinin varlık nedeni de bu…

Unutulmaması gereken gerçek, insanlık tarihinin bir anlamda adaleti arama ve adaletsizliklerle mücadele tarihi olduğudur. Açıkça ifade etmek gerekirse, adalet arayışı aynı zamanda umudun tüketilmemesi ve umut arayışımızın da hep diri tutulması demektir.

Dolayısıyla bizler; ahlaki, vicdani ve insani değerleri bayramlarda hatırlayan değil, doğanın doğallığını korumak dahil, yaşamın her alanına yayan ‘bir kentte ve ülkede’, yaşamak isteriz.

‘’Öte yandan, yaşatılan ekonomik buhran nedeniyle alım gücü ve refah düzeyi düşen ve neşesi elinden alınan sevgili halkımızın, Mutlu ve Huzurlu bir Kurban Bayram geçirmesini dilerim’’.

Bu duygularla, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını ve terör örgütlerine karşı mücadelede hayatını kaybeden şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Ayrıca bedenlerini bizler ve vatanımız için siper etmiş ”gazilerimize” de şükranlarımızı sunuyorum.

‘’Kurban Bayramımız Kutlu’’ olsun dedi.

‘’CHP EYÜPSULTAN BELEDİYE MECLİS GRUBU’’

Example HTML page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir